Falufutás 2018

Október 5-én várt ránk a már hagyományos Falufutás, amelyet minden évben október 6-a tiszteletére rendezünk meg. A táv idén is 1849 méter volt.

Miért futunk?

Hogy tisztelegjünk azok előtt, akik áldozatot hoztak a hazáért 1848-49-ben. Ezért 2 évvel ezelőtt olyan új útvonalat találtunk, amely a legtöbb olyan utcát érinti, amely valamilyen módon köthető ehhez az eseményhez:

Táncsics Mihály  utca
                                                          Kiss Ernő             utca
                                                          Vécsey Károly    utca

ŐRÁJUK EMLÉKEZÜNK!

Eredmények:

Lányok                                                                         Fiúk

1-2. oszt.         1. Illés Leila                    1. oszt.                                1.  Sztipánovics Belián        1. oszt.
                         2. Jovánovics Norina    2. oszt.                                2.  Molnár Dániel                2. oszt.
                         3. Csondor Jázmin        2. oszt.                                3.  Szamosi Zalán                 2. oszt.

3-4 oszt.           1. Pintér Viola              4. oszt.                                 1.   Vida Botond                   4. oszt.
                         2. Végh Zoé                  3. oszt.                               2.   Kondor Csanád               4. oszt.
                         3. Péter Fanni              4. oszt.                                 3.   Polgári Botond                3. oszt

5-6. oszt.          1.  Nagy Barbara           6. oszt.                               1.   Kovács Milán                   6. oszt.
                         2.  Béres Gréta              5. oszt.                               2.  Molnár Dávid                   5.oszt.
                         3.  Tóth Enikő                6. oszt.                                 3.  Horváth Patrik                 6. oszt.

7-8. oszt.          1.  Kórósi Kíra                8. oszt.                               1.   Fülöp Milán                 8. oszt.
                          2.  Orgyán Hanna          7. oszt.                               2.   Kovács Márton           7. oszt.
                          3.  Csondor Luca            7. oszt.                              3.   Zimmer Bálint            8. oszt

Abszolút leggyorsabb általános iskolás fiú :      Fülöp Milán
                                                                lány:    Nagy Barbara

Köszönjük a meglepetésvendég Katus Attila meghívását, az új iskolai egyen pólókat, a gazdag díjazást Beremend Nagyközség Önkormányzatának, ITR Bizottságának. Külön köszönet Juhász Anettnek, az ITR Bizottság elnökének, valamint minden lebonyolításban segédkezőnek.

Folytatás jövőre!